Witaj w naszym porcie - Obiadek pod kotwicą

Przejdź do treści

Witamy w naszej mesie.


Załoga Obiadka pod Kotwicą.

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci.


Pragniemy Państwa poinformować, że oprócz dotychczasowej możliwości konsumpcji domowego obiadku na świeżym powietrzu w naszym ogródku restauracyjnym bądź też zewnętrznym tarasie, będzie dostępna  już od dnia 28 czerwca br. (piątek) konsumpcja posiłków na naszych salach restauracyjnych w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku  w godzinach od 12.00 do 17.30. Serdecznie zapraszamy naszych Stałych Klientów oraz Wszystkich Tych, którzy jeszcze nie gościli w naszych progach. Zapraszamy na pyszne tradycyjne domowe obiady.

W soboty i niedziele nasze sale restauracyjne pozostawiamy zarezerwowane na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe tj. chrzciny, roczki, wesela, komunie święte, spotkania rocznicowe, spotkania urodzinowe i inne. Oczywiście już od dnia 30 maja br. zgodnie z decyzją i rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z powrotem organizujemy dla Państwa zamawiane przyjęcia okolicznościowe. Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2021 oraz 2022, dlatego też serdecznie zapraszamy do organizowania w naszych progach wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Oczywiście bez zmian pozostaje możliwość zamawiania posiłków na wynos z dostawą do Klienta. Aktualne Menu dostępne każdego dnia telefonicznie oraz na naszej stronie www.obiadekpodkotwica.pl w zakładce "Z dostawą do Klienta". Serdecznie zapraszamy Państwa do składania zamówień drogą telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00.

Telefony: 43 842-72-77 lub 601-80-49-20. Dostawę zamówień rozpoczynamy każdego dnia od godziny 12.00 a kończymy o godzinie 17.30.

Zarówno codzienna konsumpcja oraz organizowane przyjęcia okolicznościowe z uwagi na występującą cały czas epidemię koronawirusa odbywają się z zachowaniem określonych właściwymi przepisami norm sanitarnych. Z tego względu prosimy o szczególne ich przestrzeganie tak, abyśmy wzajemnie mogli zapewnić bezpieczeństwo Państwu jako Naszym Klientom oraz naszej Załodze Pracowniczej.

Dziękujemy Państwu, że przez cały czas jesteście z nami i wspieracie rodzinną, lokalną, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem naszą restaurację "Obiadek pod Kotwicą".

Jesteśmy tutaj codziennie dla Was, naszych wspaniałych Gości i Klientów
- załoga "Obiadka pod Kotwicą"

.
Wróć do spisu treści